תיקון אייפון 6


רק 600 ש"ח בלבד החלפת מסך לאייפון 6 . מלאי מוגבל .

אם הגעתם עד לפה סימן שאתם מחפשים את מעבדת אייפון 6 הטובה ביותר בישראל, תיקון אייפון 6 הוא עסק לאנשי מקצוע ולא לחובבנים, בישראךל ישנם המון מעבדות, חלק מהם מעבדות איכותיות חלקם מהם מעבדות פירטיות, כאלו שמבצעים תיקון אייפון 6 בצורה חובבנית, כאלו שמשיגים חלקים בזול מכל מיני ספקים שונים ומתקנים לכם בזול, תיקון מסך לאייפון 6 בזול או כל רכיב אחר במכשיר ה iphone 6 עלול לעלות בעתיד ביוקר. תיקון אייפון 6 צריך להתבצע במעבדה מקצועת בלבד.

תיקון אייפון 6 פלוס

 

החלפת מסך לאייפון 6 צריכה להתבצע במהירות וביעילות, אנו לעולם לא נבקש שתשאירו את מכשיר האייפון 6 שלכם במעבדה שלנו ליותר משעתיים, אנו מודעים לצורך שלכם לקבל תיקון מהיר ואיכותי, ישנם הרבה מעבדות אשר מבצעות תיקון אייפון אצל צד שליש ומבקשים ממכם להשאיר את מכשיר האייפון ליום שלם. אצלינו כל התיקונים מתבצעים במעבדה שלנו, אנו לעולם לא נעביר את מכשיר האייפון 6 שלכם לגורם צד שלישי.

החלפת מסך לאייפון 6 מתבצעת בצורה פשוטה מאוד, זמן החלפת המסך ל iphone 6 הוא בין 15 דקות ל 20 דקות לכל היותר. חשוב מאוד שאיש מקצוע יבצע את התיקון מכיוון שלמכשיר האייפון 6 מספר רב של רכיבים קטנים במיוחד.

כאשר תבצעו אצלנו החלפת / תיקון מסך אייפון 6 אנו נחזיר לכם את מכשיר האייפון 6 למצבו הקודם מבלי שיראו סימני החלפה. אנו לא נגרום נזק או שריטות בגוף המכשיר שעת ההחלפה.

במידה ונשבר לכם המסך או הטאף לא עובד כראוי מומלץ להגיע או להתקשר אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר בטלפון ללא כל עלות. לאייפון 6 זכוכית מדהימה ומסך LCD איכותי חשוב מאוד לאחר השבר או הנזק במסך להחזיר את ה iphone 6 שלכם למצבו הקודם.

אנו באתר iphone6corrction נבצע תיקון למסך של האייפון 6 שלכם באופן משולם. חייגו עוד היום להצעת מחיר.

זכרו תיקון מסך לאייפון 6 בזול עולה ביוקר, מומלץ לבצע סקר שוק לפני תיקון האייפון 6 במספר מעבדות ולבצע את התיקון או ההחלפה במעבדה שנשמעת לכם הכי אמינה, אל תתפתו למחירים זולים, מחיר זול פירושו שימוש בחלקים באיכות ירודה.

בנוסף אנו ממלצים לאחר התיקון לרכוש מגן מסך זכוכית לאייפון 6 איכותי אשר יספק לכם הגנה למסך מפני חבטות ושברים במסך ואם עוד לא רכשתם כיסוי לאייפון 6 מומלת מאוד לבצע רכישה של מגן לאייפון 6 איכותי ומוכח כנגד שברים ונפילות חזקות במיוחד.